Tomek

Właściciel / Certyfikowany Trener Google Adwords
Specjalista SEM, Jeden z Certyfikowanych Trenerów Google AdWords. W branży od 2008 roku. Na co dzień optymalizuje kampanie Adwords, analizuje statystyki w Analytics by zapewnić swoim klientom najwyższy zwrot z inwestycji w reklamę. Prelengent (Internetowe Rewolucje Googla) , Szkoleniowiec (między innymi Uniwersytet Shopera, PPNT Gdynia, Altkom Akademia), Autor, Prowadzi wykłady na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Damian

Specjalista SEM
Specjalista SEM, certyfikowany Ekspert Internetowych Rewolucji Google. W zespole odpowiedzialny przede wszystkim za prowadzenie kampanii AdWords, analitykę internetową i e-mail marketing. Poza biurem wciąż aktywny student, którego fascynuje prawo nowych technologii. Kiedy odpoczywa, biega za piłką po krakowskich orlikach lub jeździ na nartach po włoskich stokach.

Michał

Specjalista SEM
Specjalista ds. reklamy internetowej. Absolwent studiów podyplomowych z Marketingu Internetowego na Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Zajmuje się prowadzeniem kampanii AdWords oraz analityką. Wierzy, że praca umysłowa przychodzi łatwiej, gdy zmęczy się fizycznie. Dlatego każdą wolną chwilę spędza na rowerze w górach lub podróżach.

Iza

Specjalista SEO/SEM
Na co dzień młodszy specjalista w dziedzinie SEO/SEM oraz studentka kierunku Elektroniczne Przetwarzanie Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się prowadzeniem kampanii, optymalizacją stron internetowych w wyszukiwarkach. Poza AdWords i pozycjonowaniem interesuje się także psychologią, coachingiem. Marzy o tym, aby zwiedzić cały świat.

Natalia

Copywritter, Młodszy Specjalista ds. Reklamy Internetowej
Absolwentka Europeistyki Na Politechnice Gdańskiej i Romanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonatka social media. Swój wolny czas poświęca projektom DIY oraz kuchni wegańskiej.
Normal man

Karol

Specjalista SEM
Specjalista ds. reklamy internetowej, certyfikowany specjalista AdWords. Absolwent Filozofii i Politologii na Uniwersytecie Śląskim.  W ROIExperts zajmuje się optymalizacją kampanii AdWords, analityką internetową, oraz prowadzi płatne kampanie w Social Mediach.  Pasjonat piłki nożnej, wolne weekendy lubi spędzać w górach.
Bulb

A może Ty?

Szukamy ciekawych utalentowanych osób.
Zostaw swoje CV. Więcej w dziale kariera