Nasz Zespół

Tomek

Właściciel / Certyfikowany Trener Google Adwords
Specjalista SEM, Jeden z Certyfikowanych Trenerów Google AdWords. W branży od 2008 roku. Na co dzień optymalizuje kampanie Adwords, analizuje statystyki w Analytics by zapewnić swoim klientom najwyższy zwrot z inwestycji w reklamę. Prelengent (Internetowe Rewolucje Googla) , Szkoleniowiec (między innymi Uniwersytet Shopera, PPNT Gdynia, Altkom Akademia), Autor, Prowadzi wykłady na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Damian

Specjalista SEM
Damian Szot – Specjalista SEM, certyfikowany Ekspert Internetowych Rewolucji Google, w ROI Experts od 2015 roku. W zespole odpowiedzialny za AdWords, Data Studio, analitykę i e-mail marketing. Fascynuje go punkt styku prawa i nowych technologii, dlatego obronił pracę "Znak towarowy jako słowo kluczowe w Google AdWords". Poza biurem niespełniony sportowiec - biega za piłką, jeździ na nartach i ściga się na rowerze.

Iza

Specjalista SEO/SEM
Na co dzień młodszy specjalista w dziedzinie SEO/SEM oraz studentka kierunku Elektroniczne Przetwarzanie Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się prowadzeniem kampanii, optymalizacją stron internetowych w wyszukiwarkach. Poza AdWords i pozycjonowaniem interesuje się także psychologią, coachingiem. Marzy o tym, aby zwiedzić cały świat.

Natalia

Copywritter, Młodszy Specjalista ds. Reklamy Internetowej
Absolwentka Europeistyki Na Politechnice Gdańskiej i Romanistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonatka social media. Swój wolny czas poświęca projektom DIY oraz kuchni wegańskiej.

Karol

Specjalista SEM
Specjalista ds. reklamy internetowej, certyfikowany specjalista AdWords. Absolwent Filozofii i Politologii na Uniwersytecie Śląskim.  W ROIExperts zajmuje się optymalizacją kampanii AdWords, analityką internetową, oraz prowadzi płatne kampanie w Social Mediach.  Pasjonat piłki nożnej, wolne weekendy lubi spędzać w górach.
agnieszka maciuk

Agnieszka

Specjalista SEM
W zespole jako młodsza specjalistka w dziedzinie SEM. Absolwentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. W ROIexperts zajmuje się optymalizacją kampanii AdWords, analityką internetową oraz copywritingiem. Na co dzień stara się łączyć kreatywność i analitykę, pracę z danymi. Interesuje ją tematyka social mediów a w wolnym czasie trenuje techniki Krav Magi lub jeździ na rolkach.

Sara

Młodszy Specjalista SEM
Absolwentka studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Opolskim oraz Szkoły Performance Marketingu - Marketing Masters. W RoiExperts poskramiaczka klawiatury i tekstów na każdy temat. Prywatnie gaduła zakochana w grach wszelkiej maści. Uwielbia kontakt z ludźmi i ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu.
Bulb

A może Ty?

Szukamy ciekawych utalentowanych osób.
Zostaw swoje CV. Więcej w dziale kariera