Web Development Services

Skrypty AdWords szyte na miarę Twoich potrzeb

Prowadzisz kampanie AdWords i chcesz usprawnić swoją pracę? Skorzystaj z naszej oferty skryptów AdWords, stworzonych specjalnie z myślą o Tobie i Twoich indywidualnych potrzebach!

Jakie są zalety korzystania ze skryptów AdWords?

Korzystanie ze skryptów java script w koncie AdWords spowoduje, że niektóre często powtarzalne zmiany na Twoich kontach AdWords wprowadzane będą automatycznie. Dzięki temu znacznie usprawnisz swoją pracę - sprawisz, że będzie szybsza i efektywniejsza.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Korzystając z naszej oferty otrzymasz skrypt szyty dokładnie na miarę Twoich potrzeb! Stworzymy dla Ciebie kod, który zautomatyzuje konkretnie określone przez Ciebie działania, zarówno na poziomie pojedynczego konta jak również konta Moje Centrum Klienta (MCK).

Jak to działa?

Przedstawiasz nam pomysł na skrypt – czego potrzebujesz, my na podstawie tego przygotowujemy specyfikacje, przedyskutujemy możliwość wdrożenia i przedstawiamy wycenę. Następnie przygotowujemy skrypt i umieszczamy go na serwerze testowym. Po przetestowaniu skryptu możesz cieszyć się automatyzacją Twojej pracy. Zapewniamy także obsługę powdrożeniową,więc nie zostaniesz sam z ewentualnymi problemami.

Chcesz zobaczyć przykłady skrpytów – zapraszamy na nasz blog.

Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami, wykorzystaj oferowane przez nas skrypty AdWords i usprawnij swoją pracę!

Opinie Naszych Klientów