PRACA ZESPOŁOWA

Wierzymy w to, że skuteczna reklama może powstać tylko w grupie. Staramy się budować dobre, relacje nie tylko z klientami, ale także wewnątrz naszej firmy. Potrafimy debatować, doceniamy odmienny punkt widzenia oraz używamy odpowiednich narzędzi do komunikowania się.

JAKOŚĆ

Misja Naszą misją jest budowanie spójnych wizerunków dla naszych klientów zarówno online jak i offline. Uważamy, że przez dostarczanie wysokiej jakości usług reklamowych w szczególności Adwords, SEO, Contentu czy Szkoleń możemy wpływać na otaczający nas świat i promować wartościowe inicjatywy i produkty.

ECO

Ekologia jest ważna w naszym codziennym życiu, dlatego też staramy się ją propagować w firmie. Jak? - Dojeżdżamy do pracy rowerem lub komunikacją publiczną - Nie drukujemy niepotrzebnych maili/dokumentów - Oszczędzamy Wodę - Włączamy się w akcje proekologiczne

ROZWÓJ

Uważamy że tylko nieustanny rozwój jest gwarancją sukcesu. Zawsze dzielimy się wiedzą, zdobytym doświadczeniem tak żeby każdy z nas mógł dzień po dniu stawać się lepszym specjalistą w swojej dziedzinie.

CSR

Wierzymy że drobne rzeczy mogą zmieniać świat. Staramy się angażować w pomoc tam gdzie możemy zrobić coś dobrego:

Jeżeli jesteś fundacją lub organizacją non profit - zajrzyj na stronę CSR - chętnie wspomożemy Twój projekt ! Chcemy być najlepsi w tym co robimy i chcemy żeby nasi klienci rozwijali się razem z nami. Wierzymy, że małe rzeczy wykonywane cyklicznie mogą zdziałać cuda...