Web Development Services

E-mail Marketing

Chcesz dotrzeć do nowych odbiorców? A może zależy Ci na utrzymaniu trwałych, opartych na zaufaniu relacji z dotychczasowymi klientami?

Dobrze skrojony e-mail marketing pomoże zrealizować zamierzone cele biznesowe - my skroimy go na Twoją miarę.

Zajmiemy się przygotowaniem kampanii mailingowej od pierwszego etapu, tj. wspólnego określenia celów. Niezależnie od tego, czy najważniejszym dla Ciebie jest rozszerzenie grona odbiorców czy wypromowanie nowego produktu, a może po prostu dbałość o relacje z klientami, my dobierzemy dla Ciebie odpowiednią strategię. Nie działamy w oderwaniu od Twoich oczekiwań, więc na każdym etapie będziesz mógł zgłosić swoje uwagi i sugestie. Będziesz na bieżąco informowany o tym, jaką kampanię e-mail marketingową przygotowaliśmy i kiedy planujemy jej uruchomienie. Będziesz miał też wgląd we wszystkie aktualne statystyki, a ponadto po każdej zakończonej kampanii przygotujemy dla Ciebie kompleksowy raport.

Czy w dobie portali społecznościowych e-mail marketing nie jest już przeżytkiem?

Przeciwnie! Nagromadzenie portali społecznościowych powoduje, że coraz więcej osób ceni sobie alternatywne sposoby przekazywania informacji. To doskonała okazja dla e-mail marketingu, który przeżywa tym samym swą drugą młodość, a tendencja ta zdaje się jeszcze narastać.

Najważniejsze zalety e-mail marketingu:

niskie koszty prowadzenia,

wysoka skuteczność,

elastyczność stosowania,

trafność przekazu,

wzrost zaufania,

budowa trwałych relacji z klientami.

Nasze Case Studies