Poradnik optymalizacji kampanii AdWords we współpracy z Interaktywnie.com

Brak Komentarzy

W minionym roku na Interaktywnie.com w dziale Okiem eksperta ukazywały się kolejne części naszego poradnika dotyczącego optymalizacji kampanii AdWords. Dotyczyły one wszystkich najważniejszych elementów kampanii, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas optymalizacji kampanii wraz z praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób można to zrobić.

W naszym poradniku znalazły się następujące artykuły:

Zachęcamy do zapoznania się z każdą z części naszego poradnika i oczywiście do regularnego optymalizowania swojej kampanii AdWords.

Tomasz Trzósło - Specjalista SEM, Jeden z Certyfikowanych Trenerów Google AdWords. W branży od 2008 roku. Na co dzień optymalizuje kampanie Adwords, analizuje statystyki w Analytics by zapewnić swoim klientom najwyższy zwrot z inwestycji w reklamę. Prelengent (Internetowe Rewolucje Googla) , Szkoleniowiec (między innymi Uniwersytet Shopera, PPNT Gdynia, Altkom Akademia) , Prowadzi wykłady na Uniwersytecie Jagiellońskim.

O ROIExperts

Mały, zawsze zaangażowany zespół do zadań specjalnych. Od 6 lat działamy aktywnie na rynku reklamy w wyszukiwarce i social mediach przekuwając nasze doświadczenie w sukcesy naszych Klientów.

Poproś o darmową wycenę

Pomożemy Twojej firmie zaistnieć w internecie. Jesteśmy ekspertami z dziedziny SEM oraz SEO.

Świeża wiedza z Adwords, SEO i Analityki Internetowej przygotowana przez specjalistów marketingu online ROI Experts.
Zapraszamy do czytania bloga!

Kategorie

Archiwum

Brak Komentarzy
 

Zostaw Komentarz

Podziel się tym artykułem:

Więcej na naszym blogu

Zobacz wszystkie wpisy