Park Biznesu Ballyvesey

Współpracę z rozpoczęliśmy w marcu 2015 roku. Po zapoznaniu się z ofertą usług parku biznesu Ballyvesey oraz biorąc pod uwagę oczekiwania Klienta, przedstawiliśmy naszą wizję działań, a po ich zaakceptowaniu przystąpiliśmy do pracy. Rozpoczęliśmy od budowy kampanii AdWords, następnie przystąpiliśmy do pozycjonowania organicznego. Pod koniec roku 2016 odświeżyliśmy stronę internetową i rozpoczęliśmy strategię wdrażania Content Marketingu.

Nasze kampanie Google AdWords, dzięki regularnej optymalizacji pomogły obniżyć średni koszt za jedno kliknięcie w roku 2016 do 1,49 zł, z 2,23 zł w roku 2015. Pomimo niższych stawek za kliknięcie, reklamy Ballyvesey wyświetlane są wyżej, na średnich pozycjach 1,2 w 2016 (1,6 w roku 2015).

Działania optymalizacyjne pozwalają finalnie zmniejszać koszty pozyskiwanych konwersji z 13,40 zł w 2015 do 11,28 zł w 2016 i już 8,68 zł na początku roku 2017.

Początek roku 2017 i uruchomienie nowej strony www pozwala także zwiększyć współczynnik konwersji z AdWords o 10%. Nowa strona internetowa pomogła pomogła przedłużyć czas wizyty użytkownika o ponad 1 minutę. Ponadto, współczynnik odrzuceń strony spadł o 10%.

 

Cele

Pełne wsparcie firmy z zakresu marketingu online poprzez budowę nowej strony internetowej oraz wsparcie sprzedaży kanałami Google AdWords, pozycjonowaniem organicznym i Content Marketingiem.

Czas Trwania

marzec 2015 – obecnie

Działania

Pierwszym etapem była szczegółowa analiza oferty Parku Biznesu Ballyvesey i stworzenie kampanii Google AdWords z odpowiednią strukturą grup reklam, słów kluczowych i tekstów reklamowych. Kampania AdWords prowadzona jest nieprzerwanie od marca 2015. Ciągłe optymalizacje poprawiają jej skuteczność, a dowodem zbudowanego zaufania Klienta jest rozszerzenie współpracy o pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarce, które obejmowało optymalizacje on-page i działania off-page. W końcówce roku 2016, zaproponowaliśmy wprowadzenie nowej witryny. Strona www została zbudowana zgodnie z panującymi trendami, w pełnej responsynowści oraz z uwzględnieniem usabilty i wsparcia w pozyskiwaniu konwersji. Wraz ze startem nowej strony uruchomiliśmy działania Content Marketingowe, które wspierają SEO off-page Parku Biznesu Ballyvesey.

Opinia Klienta

Firma, prowadząc naszą kampanię linków sponsorowanych wykazała się profesjonalnym podejściem do wykonywanych działań, zaangażowaniem oraz pełnym wsparciem i doradztwem w tym zakresie. Polecamy firmę ROIEXPERTS, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera, na którego zawsze można liczyć!”

Rozwijaj swój biznes razem z nami

Nasze Case Studies